- XD DESIGN

Цена
€79 95 / 156 37 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Цвят - светлосиня
За лаптоп 16"
Размер - 11/30/46 см
Обем - 15 л
Тегло - 0.585 кг
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | найлон |
| Материал | найлон |
| Обем | 15 л |
| Обем | 15 л |
| Цвят | светлосин |
| Цвят | светлосин |
| Пол | унисекс |
| Размер лаптоп | 16“ |
| Размер лаптоп | 16“ |
| Пол | унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Обем (L) | 16 L |
| Материал | Полиестер |
| Тип раница | За лаптоп |
| Цвят | Светлосин |
| Пол | Унисекс |
| Отделение за лаптоп (inch) | 16 |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Да |
| Защита от кражба | Да |
| Тегло (kg) | 0.65 kg |
| Брой отделения (count) | 3 |
| С калъф против дъжд | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Раница XD-design Bobby Air 16 – Светлосиня
Осигурете си сигурност и организация с раницата XD-design Bobby Air 16 в светлосин цвят. Тази анти-кражба раница разполага със скрити ципове, USB порт за зареждане и специално отделение за лаптоп до 16 инча, което я прави идеална за ежедневно ползване или пътуване.
Ключови Предимства
- Защита от кражба — Скрити ципове и заключващи се отделения предпазват ценностите ви от крадци.
- USB порт за зареждане — Зареждайте телефона или таблета си в движение чрез вградения външен USB порт (кабелът е включен).
- Лека и удобна — Ергономични презрамки и дишащ гръб гарантират комфорт през целия ден.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Полиестер |
| Тип раница | За лаптоп |
| Цвят | Светлосин |
| Пол | Унисекс |
| Отделение за лаптоп | 16 инча |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Да |
| Защита от кражба | Да |
Какво има в кутията
- Раница XD-design Bobby Air 16 x 1
- USB кабел за зареждане (вътрешен) x 1
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




